Facebook

Facebook daje ogromne możliwości, o czym wie każdy, kto na co dzień używa social mediów. Od porozumiewania się ze znajomymi z całego świata począwszy, na panelu reklamowym skończywszy. Z jednej strony jest wydawcą treści dla największych marek świata, z drugiej umożliwia tworzenia grup dyskusyjnych, które po stworzeniu w nich mikro świata konkretnych zainteresowań, żyją własnym życiem.

Ustatkowani Gracze – bo tak nazywa się nasze najmłodsze dziecko – to miejsce w czeluściach internetu, dedykowane osobom uważających się za ustatkowanych graczy; ludziom rozumiejących kulturę gier wideo, niejednokrotnie mających na głowie rodzinę i codzienne obowiązki, ale jednocześnie kochających elektroniczną rozrywkę. Miejsce, w którym możesz dyskutować na poziomie; takie, w którym przejawy trollowania gaszone będą w zarodku, umożliwiając innym tak konstruktywną krytykę naszego bloga, jak również dyskusje na inne, dopiero rodzące się tematy.

Jeśli chciałbyś do niej dołączyć, nic prostszego! Wystarczy, że klikniesz na link kierujący bezpośrednio do niej, dołączysz i dobrze się bawiąc spędzisz interesująco czas, do czego serdecznie namawiamy.

http://bit.ly/ustatkowani_gracze

To jednak nie wszystko co mamy Ci do zaoferowania. Jeśli twittujesz – zapraszamy na nasz profil. Jeśli bardziej niźli tekst przemawiają do Ciebie zdjęcia, bez problemu odnajdziesz nas na Instagramie. Jeśli natomiast chciałbyś zrobić prezent sobie lub swoim najbliższym tudzież kumplowi ze szkolnych czasów, odwiedź nasz sklep internetowy! Znajdziesz tam koszulki, podkładki pod myszkę i kubki, aczkolwiek pamiętaj, że nasz asortyment stale się powiększa.