Konkursy Gracza

Konkursy Gracza to serwis skierowany przede wszystkim do fanów gier wideo i elektronicznej rozrywki. Na jego łamach znajdziesz informacje o najnowszych akcjach promocyjnych i konkursach dedykowanych fanom tego hobby. Zostały one podzielone na odpowiednie kategorie, co zapewnia łatwiejsze odnalezienie poszukiwanych treści. Jest też podział na konkretne platformy, dzięki któremu łatwiej odszukasz to, co mogłoby Cię zainteresować.

Bardzo istotnym elementem są własne konkursy i rozdawnictwa, organizowane we współpracy ze znanymi firmami z branży gamingowej. Można też zdobyć ekskluzywny content w postaci skórek z różnego rodzaju gier, a także wcześniejszego dostępu do zamkniętych testów wielu nadchodzących produkcji.

Strona Konkursy Gracza jest w pełni responsywna – automatycznie dostosowuje się do rozdzielczości ekranu, na którym jest wyświetlana. Serwis działa także poprzez social media, takie jak Facebook, Twitter, Google+ czy Instagram, gdzie prowadzone są dodatkowe rozdawnictwa i konkursy dla graczy.

Warto dodać, że serwis w ten w dużej mierze pomógł nam w dotarciu do osób, które zainteresowane były wzięciem udziału w naszym urodzinowym konkursie. Jeśli jesteś jedną z tych jednostek, którzy poznali nasz blog dzięki odwiedzinom na KG, pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że nie tylko zostaniesz z nami na dłużej, ale również wpiszesz nasz adres do ulubionych zakładek w przeglądarce.


Zaglądaj regularnie na http://www.konkursy-gracza.pl/, znajdziesz tam wiele ciekawych akcji, także te przygotowywane przez Ustatkowanego Gracza.