Anthem gameplay

Do sieci trafił bardzo obszerny materiał prezentujący rozgrywkę w Anthem. Podczas trwającego niespełna 45 minut filmu możesz zobaczyć walkę oraz eksplorację, z czego całość została okraszona komentarzami samych twórców – Bena Irvinga i Mike’a Gamble.

Muszę przyznać, że jest to jedna z tych produkcji, których premiery zwyczajnie nie mogę się odczekać. Zazwyczaj nie jestem podatny na hype, ale w tym konkretnym przypadku dałem się złapać niczym tłusta ryba na haczyk.

Rozgrywka w Anthem

Na poniższym materiale możesz zobaczyć wykorzystanie umiejętności postaci oraz ciosy specjalne wyprowadzane za pomocą Javelinów, czyli specjalnych kombinezonów, w które wskoczysz jako bohater gry. Każdy ze skafandrów będzie się różnił od pozostałych nie tylko wyglądem, ale właśnie rodzajem dostępnych ataków. W dniu premiery, zaplanowanej na 22 lutego 2019 roku, dostępne będą ich cztery rodzaje.

Czekasz na Anthem, czy raczej odpuścisz sobie ten tytuł?

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.