control

Już pod koniec sierpnia premiera Control od twórców Alana Wake’a, więc można obejrzeć najnowszy zwiastun, głównie prezentujący umiejętności bohaterki i trochę strzelania.

Jesse Faden na polu walki korzysta z czego może i tworzy prawdziwy koszmar dla wrogów, efektowny i efektywny. Bohaterka korzysta z mocy telekinezy i ciska w przeciwników czym popadnie oraz oczywiście walczy z giwerą w rękach. Poza tym można obejrzeć wielkie miejscówki, świetne strzelanie i robiące “wow” efekty specjalne.

The Oldest House to mroczne, niebezpieczne, ale piękne miejsce mocy z własną osobowością. Organizacja Federal Bureau of Control stoi właśnie w obliczu zagrożenia, jakie trudno sobie nawet wyobrazić. Bohaterka będzie musiała stawić czoła mocy nie z tego świata, przemierzając lokacje tego tajemniczego miejsca.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.