Steel Rats Demo

O Steel Rats pisałem swego czasu w formie recenzji. Miałem okazję do sprawdzenia wersji dedykowanej PlayStation i muszę przyznać, że produkcja Tate Multimedia zapewniła mi kilkanaście godzin dobrej zabawy.

Kliknij tutaj i przeczytaj moją recenzję Steel Rats

Jeśli jeszcze nie miałeś szansy wskoczenia na wirtualny motocykl i rozprawienia się z hordami krwiożerczych maszyn i zastanawiasz się, czy w ogóle warto, w podjęciu decyzji najpewniej pomoże Ci wersja demonstracyjna, która właśnie trafiła na platformy Steam i GOG.

Kliknij tutaj, aby pobrać Steel Rats demo ze Steam

Kliknij tutaj, aby pobrać Steel Rats demo z GOG

Co oferuje Steel Rats demo? Poziom przygotowany specjalnie na jego potrzeby. Wcielisz się w niej Jamesa i odkryjesz jego bogaty wachlarz destrukcyjnych umiejętności. Na drodze staną Ci dwa rodzaje wrogów, których możesz napotkać we właściwej grze.

“Steel Rats to unikalna mieszanka gry platformowej, gry akcji i gry motocyklowej. Dla niektórych graczy to połączenie może na pierwszy rzut oka wyglądać bardzo abstrakcyjnie. Zdając sobie z tego sprawę, postanowiliśmy wyjść społeczności na przeciw i przygotować demo. Ma ono każdemu zainteresowanemu dać przedsmak tego, jakim dokładnie doświadczeniem jest Steel Rats. W naszej grze, w której chodzi o zabawę i gameplay, chcemy pozwolić każdemu na sprawdzenie, jak się te Steel Ratsy “prowadzą” (śmiech).” – Marta Matyjewicz, Marketing Manager, Tate Multimedia

Miłej zabawy!

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.