the order 1886

Twórcy filmowego The Order: 1886 za pośrednictwem Twittera poinformowali o wolnych etatach w swoich szeregach. Prawdopodobnie już wkrótce usłyszysz o ich nowym projekcie.

Studio złożone z byłych pracowników Naughty Dog oraz Blizzard Entertainment nie składa broni i tworzy coś wysokobudżetowego. Aktualnie programiści pracują przy grze akcji z perspektywy trzeciej osoby, która ukaże się na konsolach. Tytuł będzie oryginalnym IP i zaliczany jest do tych z segmentu AAA, więc potrzebne są dodatkowe siły. Patrząc na listę potrzebnych programistów, inżynierów czy producenta, można spodziewać się konkretnej produkcji.

Czy ekipa odpowiedzialna za The Order: 1886 wyciągnie wnioski i wyda grę ambitną, bardziej rozbudowaną i starczającą na kilkanaście godzin rozrywki?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.