darksiders genesis

Coraz więcej informacji zostaje ujawnionych odnośnie przygód Strife’a w Darksiders Genesis. Ujawniono długość rozgrywki i kilka innych ciekawostek w temacie gry.

Raport magazynu Escapist jasno mówi o 15 godzinach rozgrywki w Darksiders Genesis. Jednak twórcy bez ogródek mówią o powrotach do zwiedzonych wcześniej lokacji, nagradzaniu eksploracji i bardziej arcade’owym doświadczeniu w serii. Genesis zawierać będzie 11 etapów, pięć walk z bossami, tajemnice, zagadki i strukturę opartą na misjach, które będzie można powtórzyć i poszukać fantów, jakie przegapiło się poprzednim razem.

Ponadto historia w Darksiders Genesis będzie lżejsza i zawierać ma więcej humoru niż poprzednie tytuły z serii. Wydarzenia mają mieć miejsce przed przygodami znanymi z pierwszej odsłony. Pokierujesz Wojną i czwartym Jeźdźcem Apokalipsy, czyli jegomościem Strife. Celem misji jest zabicie Lucyfera, szefa demonów.

Darksiders Genesis ukaże się 5 grudnia na PC i Google Stadia oraz 14 lutego 2020 roku na konsolach.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.