a way out

Ekipa z Hazelight Studios ogłosiła, że ich A Way Out do tej pory sprzedało się w liczbie ponad 2 milionów kopii. Świetne wieści.

Developer cieszy się, otwiera szampana i po tak dobrej sprzedaży dalej podąża kooperacyjną ścieżką. Kolejna produkcja również będzie oferować co-op lecz z pewnością nie jest to A Way Out 2. Co takiego tworzy szwedzki developer?

Tego niestety nie wiadomo ale jest szansa, że na targach Gamescom 2019 lub imprezie The Video Game Awards zdolni programiści wreszcie zapowiedzą swoje nowe IP. Wielkie gratulacje dla Hazelight Studios i oby następna gra była równie ciekawa jak A Way Out.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.