resident evil 3 remake

Chcesz zobaczyć jak przez 20 lat zmieniła się grafika w Resident Evil 3, to warto rzucić okiem na materiał porównujący starą i nową wersję.

Oprócz dwóch dekad różnicy, gołym okiem widać wielki wkład pracy twórców z Capcom i kolejny świetnie zapowiadający się remake. Podobnie jak RE2 nie ma tu miejsca na fuszerkę czy skok na kasę, a prawdziwy udany i stęskniony powrót do Raccoon City.

Uwielbiam oglądać takie materiały i doceniam pracę programistów. Wideo szczególnie skupia się na porównaniu wyglądu kilku postaci z Jill na czele i wybrane sceny z gry. Palce lizać!

Resident Evil 3 Remake ukaże się 3 kwietnia 2020 roku w pakiecie z Resident Evil Resistance (wcześniej Project REsistance), czyli sieciową częścią tego znanego uniwersum.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.