hitman

Nie grałeś jeszcze w Hitmana z 2016 roku? Teraz warto skorzystać z okazji.

Przygody Agenta 47 w Hitman: The Complete First Season są dostępne za darmo na PlayStation 4. Gra w promocji pojawiła się nagle ale już wiadomo jaki jest haczyk. Za free można pobierać i grać jedynie do 3 maja, więc wypada się pospieszyć. Możesz spodziewać się 6 misji w miastach – Paris, Sapienza, Marrakesh, Bangkok, Colorado i Hokkaido. Tutaj pojawia się i drugi haczyk, bo jeśli pobrałeś wcześniej do sprawdzenia darmowy epizod w Paryżu, to niestety ale nie możesz skorzystać z okazji.

Gdybyś nie miał wcześniej styczności z Łysolem, to warto dodać, że misje polegają na eliminacji celu w przeróżny i najlepiej cichy sposób. To chyba ciekawa oferta, szczególnie jeśli majówkowy weekend nie należy do upalnych.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.