igi origins

Świetne wieści dla fanów serii I.G.I. Zaprezentowano nowy zwiastun i pokazano pierwsze ujęcia z rozgrywki najnowszej odsłony. Jedna z misji będzie nawet rozgrywać się w Gdańsku.

Ekipa Toadman Interactive wreszcie pokazała nowe materiały odnośnie swojego nowego projektu. I.G.I. Origins to prequel wydanych w 2000 i 2003 roku gier Project I.G.I., więc fani pamiętający ciche, klimatyczne eliminacje celów powinni być zadowoleni.

W roku 1980 jako agent o kryptonimie “Regent” w służbie M16 będziesz wykonywał przeróżne szpiegowskie misje. Filmowa i pełna klimatu opowieść z zadaniami na całym świecie odkryje pierwsze szczegóły odnośnie tytułowego instytutu – Insitute of Geotactical Intelligence. Korzystając z różnych broni i gadżetów będziesz poznawał tajemnice i prawdę ważnych wydarzeń, aby zapobiec poważniejszym konfliktom z tym nuklearnym na czele.

Szef studia pracującego przy grze ogromnie cieszy się, ze ekipa pamięta czasy poprzednich produkcji z I.G.I. w tytule i jest bardzo podekscytowana przeniesieniem serii na wyższy poziom. Polskich fanów ucieszy z pewnością wiadomość, że jedna z misji będzie mieć miejsce w marcu 1980 roku w Gdańsku.

Superagent, klimat, wysoki poziom trudności, skradanie i ciche eliminacje powrócą w 2021 roku na PlayStation 4, Xboksa One i PC.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.