grounded

Kolejna nowość zaprezentowana na X019 to Grounded. Następny projekt Obsidian Entertainment zapowiada się naprawdę interesująco.

Twórcy Fallout: New Vegas i The Outer Worlds zapowiedzieli swoją nową grę – Grounded. Produkcja z gatunku survival przedstawi losy człowieka zmniejszonego do rozmiarów mrówki, który będzie musiał eksplorować otoczenie i przetrwać.

Trzeba będzie zbierać zasoby, szukać, wytwarzać środki do życia, walczyć i żyć pośród gigantycznych owadów. Nowe IP to takie połączenie przetrwania i opowiadania o środowisku z narracją.

Grounded to pierwszoosobowa gra w trybie kooperacji (solo lub cztery osoby), której premiera planowana jest na wiosnę 2020 roku.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.