Tools Up!

All in! Games wraz z The Knights of Unity ogłosiły, że Tools Up! będzie dostępne na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC jeszcze w tym roku.

W grze co-op Tools Up! maksymalnie czterech graczy będzie musiało wyremontować kilka mieszkań zgodnie z zaleceniami ich właścicieli. Informacje o tym jak to zrobić znajdziesz w pozostawionych przez nich planach. Ekipa remontowa nie ma zbyt wiele czasu, więc do pracy trzeba zabrać się od razu po rozpoczęciu rozgrywki. Będziesz: montować (bądź wyważać) drzwi, stawiać (bądź burzyć) ściany, a także rzucać workami z cementem, narzędziami i …współpracownikami. Na koniec jak na każdą szanującą się ekipę przystało – należy po sobie posprzątać.

Tools Up! Będzie, według zapewnień twórców, zabawną, kanapową grą typu co-op dla wszystkich. Będziesz mógł w nią grać ze swoimi dziećmi, a nawet dziadkami.

Najważniejsze cechy gry Tools Up!

  • Cztery postacie do wyboru na początek, a będzie ich o wiele więcej w dalszej rozgrywce
  • Sam możesz wybrać co chcesz robić – nie popsujesz zabawy innym
  • Tylko osoba która ma plan, może zmienić kąty kamery. Użyj go dla dobra… lub zła
  • Utrudniaj pracę innym, rzucając w nich przedmiotami (możesz to robić również z innego pokoju)
  • Zagraj ze znajomymi na czas w trybie Party i sprawdź, kto z was będzie najlepszą ekipą remontową

Dodaj grę Tools Up! do swojej listy życzeń na Steam

O The Knights of Unity:
The Knights of Unity to studio developerskie założone w 2015 roku we Wrocławiu. Zespół stworzył ponad 80 tytułów dla firm takich jak: Team17, Interplay i Daedalic. W 2018 r. The Knights of Unity wypuściło swoją własną grę, Scythe: Digital Edition, która jest adaptacją znanej gry planszowej.

O All in! Games:
All in! Games to studio zajmujące się wydawaniem oraz produkcją gier wideo z siedzibą w Krakowie. Założony w 2018 roku zespół zebrał 10 mln EUR na produkcję i marketing. Studio podpisało umowy wydawnicze dla 16 gier, w tym tytułów takich jak: Paradise Lost (PolyAmorous), Fort Triumph (CookieByte), Daymare: 1998 (Invader Studios, Destructive Creations), Space Cows (Happy Corruption) ), Metamorphosis (Ovid Works) i Space Company Simulator (INTERMARUM).

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.