Assassin's Creed Nintendo Switch

Ubisoft prawdopodobnie szykuje kolejne, zbiorcze wydanie serii Assassin’s Creed i zbiór ten nie ominie Nintendo Switch. Tak przynajmniej widnieje w karcie niemieckiego sklepu MediaMarkt, który podaje nawet datę premiery kompilacji.

Produkt o nazwie Assassin’s Creed Compilation jest już dostępny w zamówieniach przedpremierowych. Wydanie zbiorcze przygód Asasynów zaplanowano na 29 marca 2019 roku, jednak karta nie zawiera ponadto żadnych informacji. Prawdziwą ciekawostką jest premiera kompilacji nie tylko na PlayStaton 4 i Xboksa One, ale też na Nintendo Switch. Co takiego kombinuje Ubisoft?

Czyżby już w marcu fani serii mogli kupić wszystkie części w jednym wydaniu zbiorczym? Jednak najwięcej ciekawości wzbudza wydanie zestawu na Switcha, co może otworzyć drzwi dla nowych graczy, nie mających jeszcze styczności z Assassin’s Creed. Teraz wypada uzbroić się w cierpliwość i czekać na zapowiedź francuskiego wydawcy.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.