cyberpunk 2077

Plotki mówią, że znana piosenkarka pojawi się w Cyberpunk 2077. Co jeszcze wiadomo o współpracy artystki z polskim developerem?

Czyżby CD Projekt RED szykował prawdziwą bombę na targi E3 w Los Angeles? Ponoć w trakcie imprezy twórcy mają zaprezentować nowy materiał i ujawnić datę premiery Cyberpunk 2077. Wychodzi na to, że to nie wszystko i może rodzima ekipa szykuje coś więcej?

Francuski serwis Actugaming.net powołując się na swoje źródła bliskie CD Projekt RED ujawnił, że piosenkarka, autorka tekstów i aktorka Lady Gaga była widziana w polskim studiu. Ponoć artystka odwiedziła studio w celach pracy przy najnowszym projekcie, biorąc udział w sesji motion-capture. Niestety ów źródła chcą pozostać anonimowe więc trzeba poczekać na ruch developera.

Dodatkowego smaczku tym niepotwierdzonym rewelacjom dodaje Twitter i wpis twórców z września ubiegłego roku pod starym postem Lady Gagi z 2012 roku. Teraz nabiera on znacznie większego znaczenia. Kalifornijskie targi z pewnością odkryją kilka sekretów, a gracze czekający na Cyberpunk 2077 po imprezie nie powinni narzekać.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.