borderlands 3

Twórcy z Gearbox Software mają niezły ubaw, drażniąc się z graczami w temacie ich nowych gier. Kolejne grafiki trafiają na ich twitterowe konto.

Wiele wskazuje na to, że Borderlands 3 jest pewniakiem, ale jaką jeszcze zapowiedź szykuje ten znany developer? Twórcy co prawda wspominali o kilku niespodziankach na imprezie PAX East 2019 i dają temu sekretne dowody. Twitter aż huczy od tajemniczych wpisów.

Najpierw programiści umieścili grafikę z robotem leżącym na stole (“operacyjnym”?) z długimi przewodami, a po dwóch dniach pojawiła się kolejna zagadka. Tym razem jest to wielki symbol prezentujący prawdopodobnie literę “i”. Pogłoski mówią o grze Borderlands 2 zmierzającej na Nintendo Switch, jednak tu z pewnością chodzi o coś innego. Jaką zapowiedź poznasz już za 11 dni, masz swoje typy?

Impreza PAX East 2019 odbędzie się w dniach 28-31 marca.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.