death stranding

Czyżby gra Death Stranding była aż tak dobra? Hideo Kojima zaprezentował demo ekipie Guerrilla Games i wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem. Twórcy Horizon: Zero Dawn jak jeden mąż chwalili pokaz na Twitterze.

Jeden z szefów holenderskiego studia, Hermen Hulst napisał, że trzy lata temu przekazał Hideo Kojimie kopię silnika Decima, a teraz twórca wrócił i pokazał efekty swojej pracy. Twórca napisał, że to co zobaczył jest imponujące i umieścił zdjęcia ze spotkania i samej prezentacji. Z kolei Game Director Mathijs de Jonge napisał zwięźle ale treściwie:

“Bardzo imponujący był dzisiejszy pokaz, zaniemówiłem…”

Cała ta sytuacja tylko jeszcze bardziej podkręca i tak już gorącą atmosferę wokół ekskluzywnej gry na PlayStation 4. Kiedy premiera? W Sieci spekuluje się, że Death Stranding ukaże się w połowie bieżącego roku. Trzymam kciuki oby tak się stało.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.