Life is Strange 2

Studio Dontnod Entertainment za pośrednictwem Twittera poinformowało o dacie premiery drugiego epizodu Life is Strange 2, a także zaprezentowało z tej okazji ciekawy zwiastun live-action. Od kiedy dokładnie Sean i Daniel będą kontynuować swoją ucieczkę?

Już 24 stycznia 2019 roku ukaże się drugi epizod Life is Strange 2, więc fani serii mogą odetchnąć z ulgą. Ostatnio twórcy tłumaczyli, że dla nich najważniejsza jest jakość i emocje opowieści, więc regularne premiery, podobnie jak w poprzedniej części, raczej nie będą miały miejsca. Dość długie oczekiwania na kolejne przygody, twórcy postarali się wynagrodzić ciekawym zwiastunem z gatunku live-action. Pod koniec materiału są nawet fragmenty rozgrywki, więc warto sprawdzić co przygotował developer.

Chodzą słuchy, że drugi epizod będzie rewelacyjnym momentem tego sezonu. Jednak przekonasz się o tym dopiero za nieco ponad miesiąc.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.