The Division 2

Ubisoft Massive zaprasza na zwiastun prezentujący dywizję, którą zapamięta historia. Przyłączysz się do obrony Waszyngtonu?

Na kilka dni przed premierą twórcy pokazali launch trailer pełny akcji, strzelania i ukazujący lokacje. Miasto jest na skraju upadku, wszędzie widoczne są wraki, a ostatnią szansą na obronę jest The Division.

Poza miejscówkami jakie będzie można napotkać w grze, widoczna jest baza agentów, frakcje wrogów, specjalny arsenał czy fauna zrujnowanego miasta. Przygoda będzie jeszcze bardziej ciekawa za sprawą trzech oddzielnych Stref Mroku z różnymi historiami. Po ukończeniu fabuły developer zapewnia większe wsparcie po premierze i dalszy rozwój gry. Można liczyć m.in. na nowe misje fabularne, specjalizacje i raid dla ośmiu graczy.

Premiera Tom Clancy’s The Division 2 już 15 marca na PlayStation 4, Xboksa One i PC.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.