Dan Trachtenberg

Ostatnio pisałem, że reżyser Shawn Levy nie nakręci filmu Uncharted, gdyż zrezygnował z tej funkcji na rzecz komedii akcji Free Guy. Poszukiwania nowej osoby na jego miejsce na szczęście nie trwały długo.

Stery na tym pechowym statku przejął reżyser Dan Trachtenberg znany z ostatniego thrillera 10 Cloverfield Lane. Czy będzie to dobry wybór? Wydaje się, że tak, jednak trudno wyczuć jak finalnie będzie prezentował się film ukazujący przygody Nate’a. W roli głównej wystąpi Tom Holland ale wciąż nie wiadomo kiedy ruszą zdjęcia, gdyż aktor pracuje też przy filmie Spider-Man: Far From Home.

Film Uncharted przedstawi prequelowe wydarzenia kiedy to Nathan Drake spotkał na swojej drodze Victora Sullivana. Oby dalsza produkcja obeszła się bez problemów i przeszkód.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.