wiedźmin

Netflix rozpoczyna kampanię reklamową swojego serialu Wiedźmin i na pierwszy ogień prezentuje plakat z bohaterem.

Choć premiera serialu przewidziana jest na koniec bieżącego roku, to już teraz można podziwiać materiały marketingowe z Geraltem (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra) i Ciri (Freya Allan). Na plakacie można zobaczyć bohatera serialu stojącego tyłem, logo serialu i cytat “Najgorsze potwory rodzą się w nas samych”.

W Sieci jest pewne poruszenie z racji jednego miecza głównego bohatera. W książkach i grach Geralt ma dwa narzędzia zagłady – jeden zwykły a drugi srebrny do walki z upiornymi stworzeniami. Poza tym zaprezentowano poszczególne ujęcia trójki postaci.

Tak więc Biały Wilk stoi przodem i trzyma miecz, zamyślona Yennefer ma sztylet w dłoni, a nieco wystraszona młoda Ciri spogląda gdzieś daleko. Czy serial odniesie sukces i będzie kolejnym hitem Netfliksa?

19 lipca podczas San Diego Comic Con odbędzie się panel serialu z udziałem całej trójki bohaterów oraz showrunnerki serialu – Lauren S. Hissrich. Na imprezie można spodziewać się pierwszej oficjalnej zapowiedzi serialu.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.