My hospital

Rodzime Cherrypick Games na początku bieżącego roku wypuściło My Hospital – symulator szpitala, w którym masz sposobność zarządzać własnym ośrodkiem medycznym, a pacjentów leczysz samodzielnie przygotowywanymi medykamentami. Warszawski developer został oficjalnym partnerem National Breast Cancer Foundation, organizacji wspierającej badania raka piersi oraz kobiety walczące z tą chorobą.

Wokół My Hospital powstała zaangażowana społeczność graczy, która od samego początku aktywnie dzieliła się swoimi pomysłami co do ewentualnych usprawnień i zmian w samej grze. Dla wielu z nich szpitalna rzeczywistość to nie tylko zabawa, ale także codzienna praca czy walka o zdrowie, w której muszą się mierzyć z  licznymi ograniczeniami. I to właśnie z myślą o nich Cherrypick Games zdecydowało się na podjęcie współpracy z National Breast Cancer Foundation, która jest jedną z największych tego typu fundacji na świecie.

„Uważnie wsłuchujemy się w opinie graczy i doceniamy wspaniałą atmosferę, którą stworzyli wokół gry. My Hospital to gra, w którą grają głównie kobiety, zaś my czujemy, że możemy pomóc w wysiłkach dążących do zwiększenia ich świadomości w zakresie badań i profilaktyki. Jesteśmy także pełni podziwu dla pracy jaką wykonuje Fundacja i zwyczajnie dumni, że zostaliśmy jej partnerem.

Ta współpraca nie jest dla nas jednorazową akcją, a raczej elementem naszej dłuższej strategii. Jesteśmy młodą, rosnącą firmą i chcemy w przyszłości angażować się w podobne inicjatywy, a także wykorzystywać nasze gry do wspierania tym podobnych działań.” – powiedział prezes Cherrypick Games, Marcin Kwaśnica.

Akcja rozpoczęła się kilka dni temu. Przez rok gracze My Hospital będą mogli wesprzeć National Breast Cancer Foundation w walce z rakiem poprzez przekazywanie dowolnych kwot na jej rzecz.

Grę możesz pobrać zupełnie za darmo na urządzenia napędzane Androidem oraz iOS-em.