Telehorse Cannabis

Aż sprawdziłem, czy Bankier nie robi sobie jaj, a ja nie trafiłem na informację z 1 kwietnia. Ale nie! Okazuje się, że Telehorse S.A. – polski producent gier notowany na NewConnect – przebranżowił się i rozpoczyna działalność w branży konopi leczniczych.

Jak donosi portal, akcjonariusze growej spółki akcyjnej zdecydowali się na zmianę działalności na branżę konopną. Za metamorfozą wizji i misji firmy, poszła też zmiana nazwy; Telehorse to od niedawna Cannabis Poland.

Kiedy dotarła do mnie ta niecodzienna wiadomość, sądziłem że najpewniej mamy do czynienia z konkurencją dla Weedcraft Inc – gry studia Vile Monarch, która zagłębia się w świat produkcji, hodowli oraz sprzedaży zioła w Ameryce, oferując graczowi szczegółowy wgląd w finanse, politykę i aspekty kulturowe burzliwego związku tego kraju z kłopotliwą, ale i obiecującą rośliną. Nic bardziej mylnego! Twórcy Steamville / Steamburg podjęli decyzję o przebranżowieniu w efekcie znikomej sprzedaży ich dotychczas wydanych produkcji.

Pozostaje mieć nadzieję, że nadal będą wysyłać promki ;)

Autor Mateusz Czerwiński

Mateusz jest człowiekiem niebojącym się nowych wyzwań, bez względu na formę, jaką te przyjmują. Propaguje gry wideo gdzie tylko i w jaki sposób może (zarówno na łamach prasy drukowanej, w internecie oraz w telewizji), bowiem uznaje je za krewną sztuki audiowizualnej. Jest jednocześnie ustatkowanym graczem i ojcem kolekcjonującym doświadczenie z różnych dziedzin życia. Kocha gry narracyjne, pamięta czasy NES-a.