watch dogs legion

Kolejna konferencja w Los Angeles przeszła do historii, a ważnym jej punktem był pokaz rozgrywki z Watch Dogs Legion. Jak prezentuje się futurystyczny Londyn?

Z tego co widać na pierwszym gameplay’u, szykuje się mroczna opowieść. Co najważniejsze, przecieki okazały się prawdziwe i w nowej odsłonie Watch Dogs można wcielić się w każdego mieszkańca Londynu. Trzeba jednak najpierw zwerbować go, a potem już tylko przełączać się między bohaterami.

Zaprezentowany fragment rozgrywki ukazał młodego mężczyznę strzelającego do wrogów, drona, a potem korzystającego z kamuflażu. Po pościgu postać zostaje zabita i gracz ma możliwość przełączyć się na kolejnego NPC z grupy zwerbowanych osób. Wybrana zostaje niewzbudzająca podejrzeń starsza pani, co oczywiście można traktować jako atut i bez problemów wykorzystać w drodze do celu.

W grze będzie widoczna reakcja na zastosowane wybory i dostępna opcja kooperacji. Watch Dogs Legion ukaże się 6 marca 2020 roku na PlayStation 4, Xboksa One i PC.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.