half life alyx

Fani serii Half-Life z pewnością nie pogardzą nowym materiałem z rozgrywki najnowszej części Alyx. Warto poświęcić 11 minut.

W sieci pojawiło się całkiem nowe wideo z rozgrywki Half-Life: Alyx, więc wypada zobaczyć co przygotowali twórcy z Valve. Materiał jest słabej jakości ale z pewnością będzie interesujący dla fanów serii. Dużo się dzieje i można sprawdzić w akcji opcje jakie gwarantuje tylko wirtualna rzeczywistość – jest rzucanie przedmiotami, strzelanie oraz pojawiają się smaczki znane z poprzednich części.

Alyx to pełnoprawna część serii, dorównująca długością rozgrywki normalnym produkcjom (ponoć ma być tak długa jak Half-Life 2). Jako Alyx Vance wraz z jej ojcem będziesz starał się stawić czoła brutalnej okupacji Ziemi przez Kombinat. Akcja produkcji będzie mieć miejsce między wydarzeniami z Half-Life i Half-Life 2, a głównymi aspektami rozgrywki będzie walka, rozwiązywanie zagadek i eksploracja świata.

Half-Life: Alyx ukaże się w marcu 2020 roku na Steamie, wyłącznie na urządzenia wirtualnej rzeczywistości.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.