xbox series x

Chcesz wiedzieć jak wypada Xbox Series X w porównaniu z platformami obecnej generacji? Z pewnością nie jest to mała konsola.

W sieci można już porównać rozmiar nowego Xboksa z Xboksem One, PlayStation 4 oraz wersjami One X, PS 4 Slim czy Pro. Twórcy z pewnością nie mieli na względzie minimalizacji sprzętu, bo Series X jest najszerszą i największą (stawiając poziomo) platformą. Najmniej miejsca zajmuje natomiast PlayStation 4 Slim.

Xboksa Series X będzie można postawić zarówno pionowo jak i poziomo, co oczywiście pozwoli na dogodne dostosowanie miejsca. Trzeba mieć na uwadze, że Microsoft nie podał jeszcze wymiarów sprzętu, więc poniższe porównania bazują na zaprezentowanych materiałach i wyliczeniach graczy.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.