Skyrim

Nie zawsze ilość, ale jakość się liczy. Tym razem nie szastamy informacjami na prawo i lewo, ale idealnie trafiamy tam, gdzie dzieje się coś naprawdę ciekawego.

ŚWIAT

#1

Chyba nie trzeba specjalnie uwypuklać faktu naszej fascynacji uniwersum Warhammera. Ta wiadomość więc może być odebrana tylko w jeden możliwy sposób! Horus Heresy: Legions na iOS i Android pod koniec czerwca!

#2

Skyrim całkiem nieźle radzi sobie na Nintendo Switch. Gracze zachwalają płynność rozgrywki i jakość grafiki. Do pełni szczęścia brak jednak wsparcia dla dodatkowych modów. Okazuje się, że ten stan rzeczy raczej się nie zmieni.

#3

Josef Fares odpowiedzialny za Brothers: A Tale of Two Sons oraz A Way Out potwierdził, że jego kolejny tytuł wydany będzie ponownie przez EA Originals. Czy szykuje się tytuł mogący tak samo pozytywnie zaskoczyć graczy jak wspomniany co-op o ucieczce z więzienia? Pożyjemy, zobaczymy.

#4

Pomimo tego, że przedstawicieli RockSteady zabrakło na tegorocznym E3, nie przeszkodziło im w przygotowaniu nie lada gratki dla fanów ich poprzednich produkcji, czyli serii Batman. Wszystko wskazuje na to, że w najbliższym czasie usłyszysz więcej o ich kolejnym projekcie.

#5

Kojarzysz Angelinę? Nie, nie Jolie… Mowa o sztucznej inteligencji tworzącej gry. Games By Angelina to projekt rozwijany przez Michaela Cooka polegający na opracowaniu algorytmu AI nastawionego na programowanie prostych aplikacji. Czyżby w przyszłości szykowało się zagrożenie dla developerów?