hitman 3

Fani planowania i cichych finisherów mogą zacierać ręce, bo kolejna część serii Hitman jest w produkcji. Twórcy jednak nie kończą wsparcia drugiej części.

IO Interactive na swoim blogu oficjalnie potwierdziło, że pracuje przy nowej grze z serii Hitman. Po długich 13 miesiącach wspierania gry Hitman 2, developer zaczyna poważniej spoglądać w przyszłość.

Ekipa pracująca przy dodatkach do “dwójki” coraz bardziej maleje (choć wciąż można liczyć na kontrakty i inne mniejsze treści), a kolejne zasoby programistów przenoszone są do prac przy Hitmanie 3.

W poprzednim miesiącu studio potwierdziło prace przy nowym IP, co oznacza że obecnie team podzielony jest teraz na trzy ekipy – praca przy rozszerzeniach do Hitmana 2, przy nowym tytule z Łysym w roli głównej i całkiem nowym tajemniczym projekcie.

Czy kolejna część ponownie będzie wydawana w epizodach? Twórcy nie mówią nie i myślą również o tym aspekcie.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.