Man of Medan

Studio Supermassive Games publikuje najnowszy zwiastun The Dark Pictures: Man of Medan, zdradzający datę premiery gry pod koniec wakacji.

Giń, odpuść, idź czy otwórz to tylko niektóre z wyborów jakie czekają na graczy w najnowszej propozycji twórców Until Dawn. Tym razem grupa przyjaciół postanowi zbadać wrak z czasów II Wojny Światowej i będzie mieć przez to sporo problemów z gatunku życia i śmierci. Kto przeżyje a dla kogo morska wyprawa okaże się tą ostatnią?

Bandai Namco potwierdziło datę premiery pierwszej części cyklu horrorów ostatecznie ustaloną na 30 sierpnia bieżącego roku. Najnowszy zwiastun interesującej propozycji grozy prezentuje pełne klimatu sceny m.in. wnętrza statku z dwóch okresów czasu oraz wskazówkę z wyborami jakie czekają na graczy. Czy gra ponownie pozytywnie zaskoczy recenzentów i osiągnie sukces podobny do Until Dawn?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.