watch dogs 3

Kolejny dzień, kolejny przeciek odnośnie gier Ubisoftu. Tym razem chodzi o miejsce akcji gry Watch Dogs 3 i spekulacje na ten temat.

Najnowsze niepotwierdzone doniesienia wskazują na Londyn jako miejsce akcji Watch Dogs 3. Tak uważa Jason Schreier z serwisu Kotaku wraz ze swoimi źródłami. Już w 2017 roku francuski developer zmienił zakończenie Watch Dogs 2, wskazując jednoznacznie jako kolejne miejsce akcji na dzielnicę Brixton w stolicy Wielkiej Brytanii. Doniesienia należy traktować z przymrużeniem oka, jednak w przeszłości źródła Schreiera okazały się mieć potwierdzenie w oficjalnych informacjach.

Jeśli wikingowie w Assassin’s Creed mieliby nadjechać w 2020 roku, to wielce prawdopodobne jest wydanie trzeciej części Watch Dogs na jesieni bieżącego roku. Wszystko okaże się w czerwcu na targach E3, jednym z najlepszych miejsc do zapowiedzi hitów.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.