mafia definitive edition

Dziś informowaliśmy o zapowiedzi Mafia: Trilogy, a tymczasem sklep Microsoftu dolał oliwy do ognia.

Na Microsoft Store można już obejrzeć screeny z Mafia: Definitive Edition i poznać datę premiery, którą wyznaczono na 28 sierpnia bieżącego roku. Oglądając niesamowite obrazki z gry można mieć nadzieję na pełnoprawny remake gry i wiele udogodnień z zakresu grafiki, oświetlenia czy modeli postaci. Z kolei Mafia II: Definitive Edition (rozdzielczość 4K i HDR oraz wszystkie dodatki w pakiecie) ma mieć premierę 19 maja, czyli tego samego dnia co ujawnienie konkretnych materiałów z Mafia: Trilogy.

Mafia: Trilogy pojawi się na PlayStation 4, Xboksie One i PC ale data premiery jeszcze nie jest znana. Sprawdź poniższe screeny – palce lizać!

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.