red dead redemption 2

Fani muzyki z Red Dead Redemption II teraz mogą posłuchać jej za darmo. Warto zainteresować się tą ścieżką dźwiękową i nieco powspominać.

Album z nutami z gry jest już dostępny na wszystkich głównych platformach muzyki cyfrowej, w tym Apple Music i Spotify.

Twórcy przedstawiają stworzony we współpracy z Lakeshore Records album The Music Of Red Dead Redemption 2: Original Score, który skomponował Woody Jackson – kompozytor od lat współpracujący z Rockstar Games. Poza nim na albumie można posłuchać wielu znanych artystów i muzyków z całego świata, w tym Arca, Colin Stetson, Senyawa, David Ferguson, Jon Theodore i innych.

Dla graczy mających już za sobą przygody Arthura Morgana taki soundtrack (22 utwory) z pewnością będzie nie lada gratką.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.