Far Cry 6

Ubisoft dołożyło do pieca, prezentując teaser najnowszej części serii Far Cry. Post-apokaliptyczna odsłona zostanie oficjalnie zapowiedziana na grudniowej gali The Game Awards.

Więcej wieści o nowym brudnym Far Cry dowiesz się w nocy z 6 na 7 grudnia, kiedy na gali rozdania nagród francuski wydawca ujawni swoją najnowszą grę. Krótki teaser prezentuje wybuch bomby atomowej i post-apokaliptyczne klimaty, a także wymyślną broń własnej roboty.

UWAGA SPOJLER!

Czyżby Ubisoft szykował kontynuację Far Cry 5 i spotkanie ze starymi znajomymi? Na koniec przygód w Montanie również wybuchła bomba atomowa, a świat został zniszczony. Więcej dowiesz się już dziś w nocy, a nowy Far Cry będzie jedną z wielu nowości prezentowanych na gali.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.