the last of us 2

Produkcja kolejnych przygód Joela i Ellie wkracza w ostatnią fazę. Już wkrótce pojawi się wersja demonstracyjna The Last of Us: Part II.

Świetne wieści przekazali twórcy z Naughty Dog, zapraszając na wersję demonstracyjną swojej najnowszej produkcji. Godzinny fragment sequela The Last of Us będzie dostępny dla odwiedzających na targach PAX East 2020 (27 luty – 1 marca) w Bostonie. Można być niemal pewnym, że demo po imprezie trafi także do sieci.

Fragment opowieści o nazwie “Patrol” zawiera wczesny etap gry, kiedy Ellie i Dina muszą opuścić Jackson wśród wielu zainfekowanych. Twórcy zaznaczają, że demo to jedynie bardzo krótki wgląd w pełną wersję. Developer zaprezentował także figurkę Ellie z maczetą, która jest dostępna w przedsprzedaży w ograniczonych ilościach, zaoferował nowy motyw z dwoma grafikami, a poza tym poinformował, że do sprzedaży powraca pożądana kolekcjonerka “Ellie Edition”. Zestaw można zamawiać od 13 lutego w USA.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.