ubisoft

Tak przynajmniej twierdzi Jason Schreier z Kotaku, a przecież znany dziennikarz ostatnio się nie myli.

Raczej w najbliższym czasie nie ma szans na nową grę z serii Splinter Cell ale można liczyć na inne hity od francuskiego developera. Studio Ubisoft opublikowało raport finansowy i potwierdziło wydanie aż pięciu gier z segmentu AAA od kwietnia 2020 do 31 marca 2021 roku. Gigant z Francji ujawnił trzy tytuły z pięciu: Watch Dogs Legion, Gods & Monsters i Rainbow Six Quarantine. Pozostałe dwa zdradził znany dziennikarz Jason Schreier i wg niego będą to nowy Assassin’s Creed i Far Cry.

Pracownik serwisu Kotaku to sprawdzone źródło i nie ma powodów, aby mu nie wierzyć. Czy twórcy zrezygnują z cyfr w tytule w serii Far Cry jak ma to miejsce w Assassin’s Creed? Ciężko wyczuć ale szykuje się naprawdę świetny rok fiskalny dla znanego developera i kolejny czas, w którym prym wiodą tytuły z ogromnymi otwartymi światami.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.