bioshock

Fani serii BioShock powinni mocno trzymać kciuki, bo jest wielka szansa na rychłą zapowiedź kolejnej części. 2K Games już wkrótce ujawni swój nowy projekt.

Coś się zaczyna dziać w temacie serii BioShock, jednak nic nie jest jeszcze przesądzone. Wydawca Take-Two informuje, że już wkrótce 2K Games zapowie swój nowy, wysoce przewidywalny projekt. Chodzi o jedną z największych i najbardziej ukochanych serii developera, która miałaby ukazać się w roku fiskalnym 2020, z premierą do końca marca tegoż roku. Ponoć na poważnie w grę wchodzą dwie marki – Borderlands 3 lub właśnie nowy BioShock.

Trzymam kciuki za kolejną ekscytującą wizytę w wyjątkowym miejscu akcji, szczególnie że w ubiegłym roku pojawiła się informacja od znanego dziennikarza o zaawansowanych pracach przy nowym BioShocku. Ponoć tworzenie gry rozpoczęło się w czasie wydania Mafii III, więc programiści mogą właśnie teraz ujawnić swój nowy projekt.

Wydawca wiąże wiele nadziei z nieujawnioną dotąd produkcją, a wszystkie karty mają zostać odkryte w ciągu najbliższych miesięcy.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.