Hitman Enhanced Collection

Ekipa z IO Interactive już wkrótce wyda kompilację Hitman HD Enhanced Collection z grami Hitman: Blood Money i Hitman: Absolution w zestawie. Jakie zmiany zostaną wprowadzone i czy opłaci się inwestować w tę kolekcję?

Na papierze wszystko odnośnie Enhanced Collection wygląda wręcz idealnie i wybija się przed szereg innych “remasterów”. Developer informuje, że gry będą działać w rozdzielczości 4K i 60 klatkach na sekundę. Poza tym możesz spodziewać się lepszej jakości tekstur, poprawionego oświetlenia, ulepszonej kontroli, luster czy super-samplingu (obraz w wyższej rozdzielczości skalowany do rozmiarów danego ekranu). Wychodzi na to, że duńska ekipa szykuje wiele zmian i ulepszeń. Kolekcja ukaże się już 11 stycznia bieżącego roku na PlayStation 4 i Xboksa One.

Fani łysego egzekutora z pewnością cieszą się z możliwości powrotu do przeszłości na lepszym sprzęcie. Oby te wszystkie zapewnienia okazały się prawdziwe, a wtedy warto będzie zapłacić za te “odgrzewane kotlety”.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.