bulletstorm

Studio People Can Fly ma chrapkę na ożywienie marki i zastanawia się jak zwiększyć odbiorców w Bulletstorm 2.

Na Nintendo Switch pojawi się tego lata Bulletstorm: Duke of Switch Edition, a tymczasem szef polskiej ekipy Sebastian Wojciechowski w rozmowie z Eurogamerem powiedział, że chce tchnąć drugie życie w dynamiczną strzelaninę. Oczywiście twórcy nie mają ustalonych planów co do marki ale to oni są właścicielem IP i chcą w przyszłości coś z tym zrobić.

Developer zdaje sobie sprawę, że Bulletstorm ma swoich fanów i shooter jest rozpoznawalny, jednak najważniejsze to popracować nad większą liczbą odbiorców. Szef studia nie powiedział wprost, że można zacierać ręce na sequel, jednak coś jest na rzeczy i twórcy bardzo chcieliby w przyszłości pracować przy tej marce.

Obecnie wszystkie siły polskiego zespołu skierowane są na strzelaninę Outriders i to jest oczkiem w głowie People Can Fly. Premiera gry planowana jest na lato 2020 roku.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.