the division 2

Studio Ubisoft ujawniło szczegóły dodatku “The Warlords of New York” do The Division 2. Agenci ponownie zawitają do Nowego Jorku, jednak tym razem letnią porą.

Pierwszy płatny dodatek zabierze graczy do znanych i nowych miejscówek, w tym Two Bridges, Chinatown czy Wall Street. Wzrośnie poziom doświadczenia do 40, pojawią się nowe przedmioty, bronie, umiejętności, wyzwania i zmiany w craftingu czy modyfikacjach. Poniższy materiał prezentuje nowości, lokacje czy inne przydatne informacje o nowym DLC.

Były agent dywizji Aaron Keener wraz z czterema porucznikami przejął kontrolę nad dolnym Manhattanem i wspólnie są teraz postrachem Nowego Jorku. To jeden z największych problemów z jakimi mieli do czynienia tytułowi agenci i już 3 marca będzie dane graczom spróbować pozbyć się zastępców i ostatecznie samego bossa.

Czy pierwsze większe rozszerzenie i powrót do NY ponownie przyciągnie graczy do The Division 2?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.