nintendo

Już tego lata, na chwilę przed 2020 Tokyo Games, Universal Studios Japonia otworzy interaktywny park Super Nintendo World oferujący możliwość zanurzenia w świat znany wszystkim wielbicielom sympatycznej pary hydraulików, ale nie tylko. Poniżej znajdziecie kilka informacji przybliżających to co wspomniany park będzie miał w ofercie.

Wraz z prawdziwym doświadczeniem Mario Kart i możliwością podróżowania na plecach Yoshi, każdy odwiedzający wyposażony zostanie w opaski na nadgarstki w stylu Nintendo, o nazwie “Power Up Bands”. Mają one współpracować z dedykowaną aplikacją uruchamianą z poziomu smartfona, oferując interaktywne doświadczenia, takie jak zbieranie cyfrowych monet, walka z bossami i konkurowanie z innymi uczestnikami wydarzenia. Aplikacja umożliwi także tworzenie własnego profilu, jego stałą modyfikację i odblokowywanie kolejnych osiągnięć.

Thierry Coup, dyrektor kreatywny firmy Universal Creative, powiedział, że Super Nintendo World rozszerzy swoją działalność także poza Japonię np. do Kalifornii i Orlando na Florydzie. Nie wiadomo jednak jeszcze kiedy to się stanie.

Warto rzucić okiem na krótki materiał video, który pokazuje jak całość ma wyglądać – wystarczy kliknąć tutaj.