Projekt Gra

Huuuge Games, w kooperacji z Tap Tap Games, zajmującym się wydawaniem gier typu hyper casual, zorganizowało ciekawy konkurs o nazwie Projekt Gra. W puli jest okrągłe 100 000 PLN.

Zasady konkursu Projekt Gra

Jeśli tworzysz gry, koniecznie spróbuj swoich sił i zgłoś się, klikając w poniższy link:

ZGŁOŚ SWÓJ UDZIAŁ W PROJEKT GRA

UWAGA! Swoją grę możesz zgłosić jeszcze tylko dzisiaj! Potem trzeba tylko poczekać na ogłoszenie tematu konkursu, a następnie w ciągu miesiąca stworzyć grę hyper casual na platformę mobilną w Unity. Możesz działać w teamie, bądź w pojedynkę. Za pierwsze miejsce przyznane zostanie aż 50 000 PLN, za drugie 30 000 PLN, a za trzecie 20 000 PLN. Więcej informacji znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie przeczytaj regulamin.

Jeżeli już wcześniej stworzyłeś mobilną grę hyper casual i chciałbyś zacząć na niej zarabiać to możesz wysłać ją bezpośrednio do Tap Tap Games.

Huuuge Tap Tap bierze na siebie wszystkie koszty związane z marketingiem. Dodatkowo gry monetyzowane są przez reklamy, a Ty zarabiasz na każdej instalacji! Ważne, aby gry były stworzone w Unity na iOS lub Androida. Wszystkie materiały potrzebne do kampanii marketingowej są przygotowywane przez Huuuge Tap Tap Games zgodnie z ich wiedzą oraz doświadczeniem. Chcesz wiedzieć jaka musi być Twoja gra, aby została wydana? Musi być ona grywalna oraz łatwa do zrozumienia przez użytkownika.

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.