chernobylite

Twórcy z The Farm 51 postanowili pokazać interesujący materiał skupiający się na ukazaniu prawdziwych ujęć z Prypeci, Czarnobyla i okolic porównując je z tymi wirtualnymi.

Twórcy postanowili niezwykle szczegółowo odzwierciedlić prawdziwe miejscówki w swojej grze. Z wielką dbałością o najmniejsze detale będziesz mógł przemierzać mroczne, brudne i pozornie puste lokacje. Takie cuda możliwe były dzięki fotogrametrii i innym zaawansowanym technikom skanowania 3D.

W Chernobylite możesz liczyć na połączenie swobodnej eksploracji, niepokojącego świata z wymagającą walką o przetrwanie, zbierania informacji i nieliniowej historii. Oczywiście inni ludzie nie będą jedynym wrogiem, bo bohater będzie musiał zmierzyć się też z nadprzyrodzonymi “pozostałościami” po promieniowaniu czy innymi anomaliami.

Chernobylite ukaże się w 2020 roku na PlayStation 4, Xboksie One i PC.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.