Kalifornijski producent sprzętu dla graczy kontynuuje program “Designed by Razer”, w którym wybrani producenci, po rygorystycznej weryfikacji, mają okazję stworzenia produktów sygnowanych charakterystycznym logiem. Po udanej kooperacji z firmą NZXT, w wyniku której powstała obudowa H440, Razer postanowił zaprojektować kolejną. Tak stworzono S340.

NZXT S340 Mid-Tower to wykonana w całości ze stali obudowa, łącząca w sobie świetny design i doskonałą funkcjonalność. W galerii znajdziesz zdjęcia tego małego dzieła sztuki, więc pisanie o kwestiach estetycznych sensu nie ma. Warto jednak zaznaczyć, że dzięki rozwiązaniom zastosowanym przez twórców, konfigurowanie własnego PC jest niezwykle proste i przyjemne. Gwarantują to śruby odkręcane palcami, przestrzenne, proste wnętrze oraz ponad dwadzieścia punktów do zarządzania kablami.

Ostatnio mieliśmy okazję testować najnowszą klawiaturę Razera – DeathStalker Chroma – która wypadła w naszej opinii wyśmienicie, więc jesteśmy przekonani, że wyceniona na 99 USD obudowa również będzie warta Twoich pieniędzy.

Pełną specyfikację NZXT S340 znajdziesz na oficjalnej stronie Razer.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.