saints row 5

Smutne wieści dla fanów serii Saints Row, bo najnowsza część prawdopodobnie nie ukaże się w tym roku fiskalnym.

Choć już jutro premiera Saints Row: The Third Remastered, to z pewnością fani marki już chcieliby zagrać w nowe przygody Świętych. Choć Saints Row 5 jest w produkcji, to niestety nie ukaże się w tym roku fiskalnym. Embracer Group, spółka dominująca m.in. nad Deep Silver, opublikowała najnowszy raport finansowy, z którego wynika, że w tym roku nie pojawi się żadna ważna gra z segmentu AAA. Obecny rok kończy się 31 marca 2021 roku, więc prawdopodobnie do tej daty nie ukaże się piąta część zwariowanej serii.

Choć definicję AAA, czyli wysokobudżetowego projektu można traktować różnie, to jednak Saints Row 5 należy do tej grupy. Embracer Group dodaje, że od 1 kwietnia 2021 roku do 31 marca 2022 roku ma w planach kolejny sukces finansowy. Czyżby mowa była właśnie o piątej części SR?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.