The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2

Impreza w Los Angeles to idealne miejsce na zapowiedź nowego projektu lub sequela znanej serii. Choć prace prawdopodobnie są we wczesnym stadium, to Nintendo jednak zdecydowało się ujawnić The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2.

Oczekiwany sequel dostał krótki trailer, z którego można wywnioskować podobny styl artystyczny do poprzedniczki i wspólną wyprawę Linka i Zeldy.

Twórcy nie ujawnili nawet dokładnego tytułu gry, informując jedynie o pracach przy sequelu The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Oczywiście nie podano także daty premiery ale zdecydowanie udało się uradować fanów hitu z 2017 roku.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.