Apex Legends

Gracze nie zwalniają tempa i wciąż hurtowo sprawdzają strzelaninę Apex Legends. Wynik z każdym dniem rośnie i pobija kolejne rekordy.

Ostatnio pisałem o milionie graczy w pierwszych ośmiu godzinach od premiery, jednak to już historia, bo najnowsze dane przyprawiają o jeszcze większy zawrót głowy. Szef Respawn Entertainment, Vince Zampella w najnowszym wpisie na blogu potwierdził, że liczba graczy od premiery gry przekroczyła już 25 milionów.

To nie koniec rewelacji, bo CEO wspomniał jeszcze o 2 milionach graczy jednocześnie prowadzących starcia w szczytowych notowaniach weekendowych. Zampella dodał, że celem twórców jest zbudowanie gry wraz z całą społecznością, więc potrzebne są opinie graczy. Developer słucha wszystkich doniesień i pracuje przy usprawnianiu rozgrywki. Z pewnością na marcową premierę pierwszego sezonu część z opini zostanie wysłuchana i wdrożona do zabawy.

Apex Legends podobno wyróżnia się na tle innych gier battle royale. Jakie są Twoje wrażenia z rozgrywki?

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.