Resident Evil 2 Remake Hunk Tofu

Premiera Resident Evil 2 Remake już za chwilę. Okazuje się, że twórcy nie zapomnieli o fanach, którzy wycisnęli z pierwowzoru wszystko co się dało.

Tym sposobem do rzeczonej produkcji trafią znani miłośnikom serii Hunk i Tofu – bonusowe postacie, do których dostęp mieli jedynie ci, którzy ukończyli Resident Evil 2 z wyjątkowo dobrym wynikiem.

Aby odblokować tryb The 4th Survivior i móc wcielić się w ostatniego z funkcjonariuszy Umbrelli, konieczne będzie ukończenie obu scenariuszy Resident Evil 2 Remake z oceną minimum „A”. Chcąc natomiast stać się serkiem tofu, będzie trzeba, tak jak w pierwowzorze, przejść scenariusze z oceną „A” w mniej niż 2,5 godziny i to sześć razy…

Udało mi się to zrobić 20 lat temu, być może i teraz podejmę wyzwanie. A Ty?

Autor Adam Ginel

Adam to ustatkowany gracz z krwi i kości. Mąż, ojciec, a także wieloletni miłośnik elektronicznej rozrywki w formie wszelakiej. Gry wideo traktuje jako coś znacznie powyżej zwykłego hobby, wynosząc je ponad inne pasje – muzykę i książkę – dostrzegając jednocześnie, jak wiele mają one wspólnego z innymi sferami jego zainteresowań.