doom eternal

Do bram Los Angeles olbrzymią giwerą wali bohater z Doom Eternal, bez skrupułów walczący z demonami. id Software prezentuje masę świeżych materiałów ze swojej najnowszej strzelaniny.

Doom Eternal miał być centralnym punktem na kalifornijskiej mapie Bethesdy i tak też się stało. id Software wprost zalało targi E3 trailerem fabularnym, fragmentami rozgrywki i multiplayerowymi starciami.

Gameplay prosto z piekła ponownie jest szybki, krwawy, brutalny i bardziej mobilny niż miało to miejsce w poprzedniej odsłonie. Doom Eternal pojawi się 22 listopada bieżącego roku na PlayStation 4, Xboksa One, PC, Nintendo Switch i Google Stadia.

 

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.