Shadow of the Tomb Raider

Developer nie ukrywa entuzjazmu ogólnym przyjęciem swojej najnowszej gry i dlatego wciąż aktywnie wspiera Shadow of the Tomb Raider.

Studio Eidos Montreal cieszy się z niezwykle pozytywnej reakcji dziennikarzy i graczy na ostatnie przygody Lary. Producent gry, Jonathan Dahan w rozmowie z serwisem USGamer na PAX East 2019 powiedział, że sukces Shadow of the Tomb Raider dał developerowi zielone światło na wsparcie tytułu długo po wrześniowej premierze.

Przeczytaj naszą recenzję gry!

Praca przy kilku dodatkach do gry była możliwa właśnie dzięki dobrej sprzedaży gry, jednak o jakichkolwiek liczbach twórca nie chciał wspomnieć. Fani serii mogą raczej spać spokojnie bo choć brak jest wzmianek o następnych przygodach młodej pani archeolog, to producent dodał, że byłby niezwykle zaskoczony brakiem kolejnej części.

Jeśli rzeczywiście developer jest tak zachwycony przyjęciem gry, to po zakończeniu prac przy DLC, można stawiać w ciemno na ujawnienie kolejnej części w niedalekiej przyszłości.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.