resident evil 3 remake

Coraz więcej spekuluje się o kolejnym konkretnym odświeżeniu starej marki – Resident Evil 3 Remake prawdopodobnie nadchodzi. Dwa źródła już mówią o tym głośno.

Znany z wcześniejszych potwierdzonych doniesień YouTuber z kanału Spawn Wave opublikował materiał, w którym omawia przyszłoroczne ukazanie się gry Resident Evil 3 Remake. Podobnie jak Resident Evil 2 Remake gra przejdzie gruntowne zmiany, wraz z silnikiem czy miejscówkami.

Podobne przecieki posiadają redaktorzy serwisu Eurogamer, więc można mówić, że coś jest na rzeczy. Czyżby ujawnienie gry planowane było na grudniowe The Game Awards?W RE 3 wcielasz się w Jill Valentine, która chce uciec z pełnego zombie Raccoon City.

Po tak wielkim sukcesie remake Resident Evil 2 twórcy z Capcom z pewnością rozważają produkcje kolejnych części.

Autor Marcin Wronka

Choć Marcin od dziecka wychowany był na prymitywnych wirtualnych światach, zauroczony jest nimi do dziś. Gry wideo nosi w sercu i od wielu lat przelewa myśli z nimi związane na papier. Recenzjami stara się zaintrygować odbiorcę, w publicystyce zarażać zaś swoją pasją. Poszukiwacz pozytywnych stron życia, ceniący doświadczenie i nieprzychylnie nastawiony do szeroko pojętej głupoty. Ustatkowany gracz.